Özel YÜCE İlkokulu

 Ana Sayfa / Yüce Okulları / Özel YÜCE İlkokulu

21. YY Eğitimi: Özel YÜCE İlkokulu!

Özel Yüce İlkokulu Türkiye’de eğitim alanında her zaman ilkleri gerçekleştiren ve öğrencilerini 21. Yüzyılın becerileri ile erken yaşta tanıştıran uluslararası bir eğitim anlayışına sahiptir.

Özel YÜCE İlkokulu kurulduğu günden bugüne yenilikçi öğretim yaklaşımları ile Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmiş bir okuldur. 2001 yılında Akıllı Okul ile bilgisayar ve projeksiyon gibi teknolojik donanımları sınıfta standart olarak kullanmaya başlayan YÜCE İlkokulu, 2007 yılında Tematik Sınıflar ve 2010 yılında esnek sınıflar ile öğrenciyi ve öğrenmeyi merkeze alarak eğitim alanında bir ilke daha imza atmıştır.

21. Yüzyıl eğitimi çerçevesinde teknolojiyi hem dersliklerde hem de eğitimin süreçlerinde etkin olarak kullanan Özel YÜCE İlkokulu 3. ve 4.sınıf düzeyinde tablet bilgisayarlar ile öğretimi zenginleştirmekte ve öğrencilerin öğretim ihtiyacı doğrultusunda farklılaştırılmış öğretim yöntemlerini uygulamaktadır.

Özel YÜCE İlkokulu farklı öğretim yöntemleri ve zengin ölçme stratejileri ile 21. Yüzyılın eğitimini veren, öğrencilerini gelecekte başarılı bireyler olmak üzere gerekli 21. Yüzyıl becerileri ile erken yaşta tanıştıran uluslararası standartlarda yapılandırılmış bir öğretim sunmaktadır.

Adres Bilgileri