Duyurular

 Ana Sayfa / Güncel / Duyurular

“Doğa ve Çevre” etkinliği

“Doğa ve Çevre” etkinliği

Okulumuzda, 4-8 Mart Haftası “Doğa ve Çevre” etkinliği yapılacaktır. Öğrencilerimizin doğa ve çevre bilincini artırmak, sürdürülebilir bir gelecek için gerekli değerleri ve davranışları kazanmalarını sağlamak amacıyla yapılacak etkinliğe anaokulundan liseye kadar tüm öğrencilerimiz katılacaktır. Bu hafta boyunca, öğrencilerimiz doğanın ne kadar kırılgan ve korunması gereken bir hazine olduğunu, geri dönüşümün önemini, su tasarrufu gibi küçük adımlarla nasıl büyük farklar yaratabileceklerini öğrenecekler. 

“Akıl Oyunları” etkinliği

“Akıl Oyunları” etkinliği

26 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında okulumuzda “Akıl Oyunları” etkinliği yapılacaktır. Bu hafta boyunca öğrencilerimiz matematiksel düşünme, dil becerileri, hızlı hatırlama ve odaklanma gibi temel yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyacak bir dizi aktiviteye katılacak. Ama bunun yanı sıra takım çalışması ve sosyal beceriler gibi hayatları boyunca ihtiyaç duyacakları becerileri de pekiştirecekler. Çocuklarımıza yeni zorluklarla başa çıkma, farklı çözüm yolları arama ve stratejik düşünme gibi beceriler kazandıracak etkinliğimize anaokulundan liseye kadar tüm düzey öğrencilerimiz katılacaktır.

“Anadili Haftası” etkinliği

“Anadili Haftası” etkinliği

19-23 Şubat tarihleri arasında okulumuzda “Anadili Haftası” etkinliği yapılacaktır. Ekinliğin amacı, öğrencilerimizin diller arası köprüler kurmalarını, farklılıkları selâmlayıp birbirlerinin zenginliklerini daha iyi anlamalarını sağlamaktır. Öğrencilerimizin dil becerilerini geliştirme ve onları küresel bir dünya vatandaşı olarak yetiştirme hedeflerinin bir parçası olan Anadili Haftası etkinliklerine, anaokulundan liseye kadar tüm öğrencilerimiz katılacaktır.

"Sevgi Haftası" etkinliği

"Sevgi Haftası" etkinliği

12-16 Şubat tarihleri arasında okulumuzda sevginin değerini ve önemini öğretmek amacıyla “Sevgi Haftası” etkinlikleri düzenlenecektir. Bu hafta boyunca öğrencilerimizin sevgi kavramını farklı yönleriyle deneyimlemeleri ve ifade etmeleri için yapılacak çeşitli etkinliklere, anaokulundan liseye kadar her seviyede öğrencimiz katılacaktır. 

"YÜCElen Sesler" etkinliği

"YÜCElen Sesler" etkinliği

5-9 Şubat tarihleri arasında okulumuzda öğrencilerimizin yaratıcılıklarını ve sanatsal yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olacak "YÜCElen Sesler" etkinliği düzenlenecektir. Bu etkinlikler, öğrencilerimizin kendilerini ifade etme becerilerini geliştirirken aynı zamanda özgüvenlerini ve sahne duruşlarını da pekiştirecek. Öğrencilerimizin eğlence dolu bir ortamda öğrenmelerini ve kendilerini ifade etme fırsatı bulmalarını sağlayacak bu etkinlikler ayrıca, yeteneklerini keşfetmeleri ve geliştirmeleri için onlara ilham verecek ve güven aşılayacak. 

“Tatil Başlıyor” etkinliği

“Tatil Başlıyor” etkinliği

15-19 Ocak haftası, okulumuzda “Tatil Başlıyor” etkinliği yapılacaktır. Çocuklarımızın birinci dönemin son haftasını kutladığımız bu hafta, yoğun ve öğretici bir eğitim sürecinin tamamlanmasını simgeliyor. Çocuklarımız bir dönem boyunca spor, sanat, bilim ve daha pek çok alanda etkinliklere katılarak yaratıcılıklarını ve becerilerini geliştirdi. Bu etkinlikler, onlara farklı deneyimler sunarak öğrenmelerini anlamlı ve kalıcı kıldı. Şimdi ise tatil zamanı! Tatil, çocuklarımıza yeni hobiler edinme, aileleriyle ve arkadaşlarıyla kaliteli zaman geçirme fırsatı sunuyor. Anaokulundan liseye kadar her yaş grubuna hitap eden bu etkinlikler hem eğlenceli hem de öğretici olacak. 

Adres Bilgileri