Duyurular

 Ana Sayfa / Güncel / Duyurular

"YÜCElen Gençler Gala-90’s programı ve Karne Haftası" etkinliği

"YÜCElen Gençler Gala-90’s programı ve Karne Haftası" etkinliği

12-16 Haziran haftasında okulumuzda, "YÜCElen Gençler Gala-90’s programı ve Karne Haftası" etkinlikleri yapılacaktır. Yoğun ve öğretici bir akademik yılın ardından öğrencilerimizin stres atarak eğlenceli bir haftayla yaza merhaba demelerini sağlamak ve tamamladığımız döneme yönelik güzel anılar biriktirmek amacıyla yapılacak etkinliğe Anaokulundan liseye kadar tüm öğrencilerimiz katılacaktır. 

"Doğada Yaşam" etkinliği

"Doğada Yaşam" etkinliği

5-9 Haziran haftasında okulumuzda "Doğada Yaşam" etkinliği yapılacaktır.  Öğrencilerin doğa bilinci ve çevre koruma hakkında bilgilerini pekiştirmek, araştırma ve sorgulama becerilerini doğa ve çevre bilimleri çerçevesinde geliştirmeyi amaçlayan etkinliğimize tüm sınıf düzeyleri katılacaktır.

“Sergi Haftası” etkinliği

“Sergi Haftası” etkinliği

30 Mayıs-2 Haziran 2023 tarihleri arasında okulumuz bünyesinde “Sergi Haftası” etkinlikleri gerçekleştirilecektir. İlkokul, Ortaokul ve Lise seviyelerindeki tüm öğrencilerimizin katılım sağlayacağı bu etkinlikler, onların bilgi ve becerilerini sergilemeleri için önemli bir fırsat olacaktır. 

‘’Sokak Oyunları Şenliği’’ etkinliği

‘’Sokak Oyunları Şenliği’’ etkinliği

22-26 Mayıs 2023 tarihleri arasında okulumuzda ‘’Sokak Oyunları Şenliği’’ düzenlenecektir. Öğrencilerimize unutulmakta olan geleneksel oyunları hatırlatmak, oyun kültürlerini geliştirmek, dostluk ve arkadaşlık ilişkilerini güçlendirmek, sokakta verimli zaman geçirmeleri için teşvik etmek ve grup oyunlarında iş birliği yaparak yarışmayı, kazanmayı ve kaybetmeyi eğlenceli bir şekilde öğretmek amacıyla yapılacak etkinliğe belirlenen program doğrultusunda; İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerimizin tümü katılacaklardır.

“Gençlik ve Spor Haftası” etkinliği

“Gençlik ve Spor Haftası” etkinliği

16-19 Mayıs 2023 tarihleri arasında okulumuzda “Gençlik ve Spor Haftası” ana etkinliği yapılacaktır.  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın önemini öğrencilerimize aktarmak, dünya barışı, sevgi, birlik, beraberlik, paylaşım ve dayanışma gibi değerlerle onları tanıştırmak amacıyla yapılacak etkinliğimize belirlenen program doğrultusunda; İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerimizin tamamı katılacaktır.

"Sevgili Annelerimiz" etkinliği

"Sevgili Annelerimiz" etkinliği

8-12 Mayıs 2023 tarihi haftasında okullarımızda ‘’Sevgili Annelerimiz’’ ana etkinliği yapılacaktır.  Öğrencilerimize, “Doğrularımızla yanlışlarımızla bizi koşulsuz seven, varlık nedenimiz annelerimizin değerini bilmeliyiz” düşüncesini benimsetmek ve onlara her zaman saygı ve sevgimizi hissettirmemiz gerektiğini kavratmak amacıyla yapılacak etkinliğimize belirlenen program doğrultusunda; İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerimizin tamamı katılacaktır.

Adres Bilgileri